0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
United States
MLS
Inter Miami CF
۲
۱
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Atlanta United
۲
۱
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
Los Angeles Galaxy
۳
۲
Portland Timbers
Finished
۰۶:۱۵
Seattle Sounders
۰
۳
Los Angeles FC
Finished
۰۶:۰۰
New York Red Bull
۳
۱
FC Cincinnati
Finished
۰۳:۰۰
Orlando City SC
۱
۱
New York City FC
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۰
۱
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
Philadelphia Union
۳
۰
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Minnesota United
۲
۰
San Jose Earthquakes
Finished
۰۴:۰۰
Austin FC
۲
۲
Charlotte
Finished
۰۴:۰۰
Sporting Kansas City
۱
۱
Saint Louis City SC
Finished
۰۴:۰۰
Colorado Rapids
۳
۲
Real Salt Lake
Finished
۰۵:۰۰
Vancouver Whitecaps
۳
۴
Houston Dynamo
Finished
۰۶:۰۰
New England Revolution
۱
۱
FC Dallas
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Serie A
EC Bahia
۰
۰
Corinthians Paulista
inprogress
۲۲:۳۰
Atletico Mineiro
۰
۰
Vasco da Gama RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Palmeiras
۲
۰
Cruzeiro MG
Finished
۰۳:۳۰
Gremio Porto Alegrense RS
۲
۰
Vitoria BA
Finished
۱۷:۳۰
Botafogo RJ
۱
۰
Internacional RS
Finished
۰۱:۰۰
Republic of Korea
K-League 1
Daejeon Citizen
۱
۲
Pohang Steelers
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۰
۱
Gwangju FC
Finished
۱۳:۳۰
Incheon United FC
۱
۴
Suwon City
Finished
۱۳:۳۰
FC Seoul
۱
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
Europe
EURO U19 Group A
Ukraine U19
۲
۲
Italy U19
inprogress
۲۱:۳۰
Norway U19
۱
۰
Northern Ireland U19
inprogress
۲۱:۳۰
Switzerland
Super League
BSC Young Boys Bern
۱
۲
FC Sion Sitten
Finished
۱۵:۴۵
FC Luzern
۱
۲
Servette Geneve FC
Finished
۱۸:۰۰
Lausanne-Sports
۳
۲
FC Basel
Finished
۱۸:۰۰
Egypt
Premier League
Al Masry Club
۱
۱
Al Moqawloon Al Arab
Finished
۱۸:۰۰
El Dakhleya
۰
۱
El Zamalek
inprogress
۲۱:۳۰
Enppi
۰
۳
FC Masr (ZED)
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Liga Profesional
CA River Plate
۰
۱
Atletico Lanus
inprogress
۲۱:۳۰
Estudiantes de la Plata
-
-
Union Santa Fe
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Central Cordoba De Santiago
-
-
Platense
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Banfield
۱
۱
Atletico Tucuman
Finished
۰۲:۰۰
Czech Republic
1. Liga
FC Slovacko
۰
۰
SK Slavia Prague
Finished
۱۸:۳۰
FC Hradec Kralove
۰
۰
FK Teplice
inprogress
۲۱:۳۰
MFK Karvina
۱
۳
FC Slovan Liberec
Finished
۱۶:۰۰
World
Friendly Club Matches
Hamburger SV
۰
۳
Cardiff City FC
Finished
۱۷:۳۰
Olympique Marseille
۰
۲
Olympique Nimes
Finished
۱۹:۳۰
Eldense
۱
۲
Sunderland
Finished
۲۰:۳۰
Frosinone
۳
۰
Volos NFC
Finished
۱۹:۳۰
Union St.-Gilloise
۴
۳
Lierse Kempenzonen
Finished
۱۵:۰۰
D.C. United (Washington)
۰
۴
Celtic FC
Finished
۰۳:۰۰
RSC Anderlecht
۶
۲
SC Amiens
Finished
۱۲:۳۰
SV Atlas Delmenhorst
۵
۳
BV Garrel
Finished
۱۸:۰۰
Renaissance Mons (RAEC)
۱
۳
Anderlecht II
Finished
۱۹:۳۰
Coban Imperial
۱
۰
Alianza FC San Salvador
Finished
۰۰:۳۰
FK Rudar Plevlja
۱
۲
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۹:۰۰
SSV Jeddeloh
۲
۱
VFL Oldenburg
Finished
۱۵:۳۰
FC Ajka
۲
۱
FC Tatabanya
Finished
۱۸:۳۰
SV Todesfelde
۲
۱
Victoria Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
Bicskei TC
۲
۰
BVSC Zuglo
Finished
۱۹:۰۰
Fortuna Koln II
۳
۱
SC 1911 Kapellen-Erft
Finished
۱۷:۰۰
SF Niederwenigern
۱
۱
TuS Ennepetal
Finished
۱۶:۳۰
GKS Dospel Katowice
۳
۱
Unia Turza Slaska
Finished
۱۲:۳۰
Ratinger Spvg
۰
۱
TuS BW Konigsdorf
Finished
۱۶:۳۰
Hamburg Eimsbutteler BC
۰
۰
Teutonia Ottensen
Interrupted
۱۳:۳۰
Finnentrop / Bamenohl
۵
۰
RSV Meinerzhagen
Finished
۱۶:۳۰
FK Javor Ivanjica
۱
۱
Macva Sabac
Finished
۱۸:۳۰
KF Flamurtari
۰
۱
KF Vushtrria
Finished
۱۹:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
۱
۰
Al Feiha
Finished
۱۸:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۴
۰
Borussia Dortmund
Finished
۱۶:۳۰
SL Benfica
۳
۱
Union Deportiva Almeria
Finished
۱۷:۰۰
FC Rot-Weiss Erfurt
۱
۱
TSV Havelse
Finished
۱۵:۳۰
OFK Malzenice
۴
۰
FK Slovan Duslo Sala
Finished
۱۲:۰۰
Pogon Siedlce
۰
۳
LKS Lomza
Finished
۱۲:۳۰
Luckenwalde
۰
۱
1.FC Magdeburg
Finished
۱۴:۰۰
Welling United
۵
۰
Erith & Belvedere
Finished
۱۵:۳۰
FK Zenit St. Petersburg
۱
۳
FC Salyut Belgorod
Finished
۱۷:۳۰
Hellas Verona
۷
۱
FC Rovereto
Finished
۱۹:۰۰
Mezokovesdi SE
۱
۱
Kazincbarcika BSC
Finished
۲۱:۴۵
Mexico
LIGA MX
FC Juarez
۱
۲
Club America
Finished
۰۶:۴۰
Cruz Azul
۱
۱
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۶:۳۵
Santos Laguna Mexico
۰
۳
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۴:۳۰
CF Rayados de Monterrey
۲
۱
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۰
CD Chivas de Guadalajara
۲
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۲:۳۵
Japan
J League
Sagan Tosu
۱
۴
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Gimpo Citizen
۰
۱
FC Anyang
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۳
۴
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
Chungnam Asan
۲
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۳:۳۰
Norway
Eliteserien
FK Haugesund
۱
۰
Viking Stavanger
Finished
۱۸:۳۰
Rosenborg BK
۰
۰
Lillestrom SK
Interrupted
۲۰:۴۵
Ham-Kam
۰
۱
Fredrikstad FK
Finished
۱۸:۳۰
Stromsgodset IF
۰
۱
Tromso IL
Finished
۱۶:۰۰
Kristiansund BK
-
-
Sandefjord
Cancelled
۱۸:۳۰
Bulgaria
Parva liga
PFC Ludogorets Razgrad
۰
۰
PFC CSKA Sofia
inprogress
۲۱:۴۵
PFK Botev Vratsa
۱
۳
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۹:۳۰
Chile
Primera Division
Universidad Catolica
۲
۰
Union La Calera
Finished
۰۱:۰۰
Deportes Iquique
۲
۱
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۳:۳۰
Cobresal Salvador
۱
۰
Universidad de Chile
inprogress
۲۲:۳۰
Palestino Santiago
۱
۴
Everton Vina del Mar
Finished
۲۰:۰۰
Russia
Premier League
FK Akhmat Grozny
۱
۱
FK Krasnodar
Finished
۲۰:۳۰
Gazovik Orenburg
۲
۰
FK Spartak Moscow
Finished
۱۸:۰۰
FK Khimki
۱
۱
FC Dynamo Makhachkala
Finished
۲۰:۳۰
China
Super League
Beijing Guoan FC
۲
۰
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۵:۰۵
Nantong Zhiyun
۰
۲
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۴:۳۰
Henan FC
۲
۱
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۵:۰۵
Shanghai Port FC
۵
۰
Qingdao Hainiu
Finished
۱۵:۰۵
Qingdao West Coast FC
۳
۳
Meizhou Hakka
Finished
۱۳:۳۰
Shenzhen Peng FC
۲
۱
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۵
Slovenia
Prva liga
NK Celje
۰
۱
NK Bravo
inprogress
۲۱:۴۵
NK Maribor
۴
۱
NK Domzale
Finished
۱۹:۰۰
Finland
Veikkausliiga
KuPS Kuopio
۱
۰
FC Lahti
Finished
۱۹:۰۰
IFK Mariehamn
۰
۴
Seinäjoen Jalkapallokerho
Finished
۱۵:۳۰
Ilves Tampere
۳
۲
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۷:۳۰
Colombia
Primera A
Envigado
۰
۱
Independiente Santa Fe
Finished
۰۰:۳۰
Once Caldas
۱
۰
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۳:۰۰
Australia
NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۲
۱
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۰:۳۰
Sydney United
۲
۰
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۰۸:۳۰
Central Coast Mariners Youth
۱
۱
Blacktown City FC
Finished
۰۸:۳۰
Wollongong Wolves FC
۱
۰
St. George Saints
Finished
۰۸:۳۰
Japan
Japan Football League
Reilac Shiga
۲
۲
Atletico Suzuka Club
Finished
۰۹:۳۰
Tiamo Hirakata
۳
۴
Tochigi City
Finished
۰۹:۰۰
Reinmeer Aomori
۰
۱
Kochi United SC
Finished
۰۹:۳۰
Japan
J3 League
Kamatamare Sanuki
۰
۰
SC Sagamihara
Finished
۱۲:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
Kataller Toyama
Finished
۱۲:۳۰
F.C. Ryukyu
۱
۴
Nara Club
Finished
۱۲:۳۰
Canada
Premier League
Atletico Ottawa
۱
۱
Valour FC
inprogress
۲۱:۳۰
Vancouver Langley FC
۱
۱
York United FC
Finished
۰۱:۳۰
Denmark
Superliga
Viborg FF
۳
۳
Brondby I.F.
Finished
۱۹:۳۰
Silkeborg IF
۱
۰
SonderjyskE
Finished
۱۵:۳۰
Vejle Boldklub
۲
۳
Randers FC
Finished
۱۷:۳۰
Venezuela
Copa Venezuela
Metropolitanos FC
۰
۱
Deportivo La Guaira
Finished
۰۰:۳۰
Iceland
Besta deild karla
Breidablik Kopavogur
-
-
KR Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Stjarnan
-
-
Fylkir Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Serbia
Super Liga
FK TSC Backa Topola
۱
۰
IMT Novi Belgrade
inprogress
۲۱:۰۰
Tekstilac Odzaci
۰
۲
FK Vojvodina Novi Sad
inprogress
۲۱:۰۰
FK Novi Pazar
۳
۲
Spartak Subotica
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Serie B
Paysandu
۱
۰
AA Ponte Preta
Finished
۰۰:۳۰
Guarani FC De Campinas
۰
۰
Goias EC
inprogress
۲۲:۳۰
Paraguay
Primera Division
Olimpia Asuncion
۱
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۲:۰۰
General Caballero JLM
-
-
Sportivo Luqueno
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
China
League 2
Hubei Istar F.C.
۰
۰
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۱۱:۳۰
Nantong Haimen Codion
۱
۲
Shandong Taishan Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Taian Tiankuang
۲
۱
Dalian Kuncheng
Finished
۱۱:۳۰
Shaanxi Union FC
۳
۰
Rizhao Yuqi
Finished
۱۲:۳۰
Langfang City of Glory
۴
۱
Xi'an Ronghai FC
Finished
۱۱:۳۰
Czech Republic
FNL
Sparta Prague B
۲
۲
Banik Ostrava B
Finished
۱۲:۰۰
SK Slovan Varnsdorf
۱
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۸:۳۰
Japan
Regional League
Kaiho Bank SC
۰
۰
Itazuke FC
Finished
۰۷:۳۰
KMG Holdings
۱
۲
Kawasoe Club
Finished
۰۷:۳۰
Tsukuba FC
۲
۲
Toho Titanium
Finished
۱۱:۳۰
NTN Okayama
۰
۲
Yonago Genki
Finished
۰۸:۳۰
Tokyo United FC
۰
۱
Nankatsu
Finished
۱۲:۰۰
International Pacific University SC
۱
۰
SRC Hiroshima
Finished
۱۰:۳۰
Toin Yokohama University
۳
۰
Vertfee Yaita
Finished
۱۱:۳۰
FC Ganju Iwate
۱
۱
Michinoku Sendai FC
Finished
۰۸:۳۰
Tokyo 23 FC
۴
۱
Tokyo International Unversity FC
Finished
۰۵:۰۰
Niigata University H&W
۰
۱
Artista Asama
Finished
۰۵:۳۰
Norbritz Hokkaido
۳
۱
Canale Otaru
Finished
۰۴:۳۰
Sendai University SC II
۸
۰
Morioka Zebra
Finished
۰۵:۳۰
SR Komatsu
۰
۹
Japan Soccer College
Finished
۰۵:۳۰
Sendai University SC
۴
۱
Bogolle D.Tsugaru
Finished
۰۸:۳۰
Veroskronos Tsuno
۱
۰
NIFS Kanoya FC
Finished
۰۹:۳۰
Peru
Liga 1 - Clasura
Sporting Cristal Lima
-
-
Sport Boys
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Atletico Grau
۱
۱
Universitario de Deportes
inprogress
۲۱:۳۰
Carlos A. Mannucci
-
-
Union Comercio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Alianza Lima
۲
۰
Alianza Atletico
Finished
۰۳:۳۰
Europe
UEFA U19 Championship Women
Germany U19 (W)
۰
۲
Spain U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ireland U19 (W)
۰
۲
Netherlands U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Murdoch University Melville FC (W)
۳
۱
Balcatta (W)
Finished
۱۰:۳۰
Perth Redstar FC (W)
۶
۱
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Perth SC (W)
۳
۲
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Ireland
FAI Cup
Derry City
۳
۰
St Patrick's Athletic
Finished
۲۰:۳۰
Bray Wanderers AFC
۰
۱
Shelbourne FC
Finished
۱۷:۳۰
Sligo Rovers FC
۳
۰
Cobh Wanderers FC
Finished
۲۰:۳۰
Ballyfermot United
۳
۱
Leeds AFC Cork
Finished
۱۴:۳۰
Wayside Celtic FC
۱
۳
Wexford FC
Finished
۱۷:۳۰
Gorey Rangers FC
۰
۴
University College Dublin FC
Finished
۱۶:۳۰
Ballyfermot United
۰
۱
Leeds United
Cancelled
۱۴:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۰
۰
CS Herediano
Finished
۰۵:۳۰
CS Cartagines
۴
۰
Santa Ana
Finished
۰۲:۳۰
Sporting San Jose
۳
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۳:۳۰
Sweden
Allsvenskan
IFK Goteborg
۱
۱
Vasteras SK FK
Finished
۱۸:۰۰
IF Elfsborg
۳
۱
Mjallby AIF
Finished
۱۸:۰۰
IFK Norrkoping
۱
۰
Halmstads BK
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Serie D
Maranhao MA
۰
۰
Fluminense PL
inprogress
۲۲:۳۰
Treze FC
۰
۰
Santa Cruz de Natal
inprogress
۲۲:۳۰
AE Altos
۰
۰
Cameta Sport Club
inprogress
۲۲:۳۰
Iguatu CE
۱
۰
Sousa EC
inprogress
۲۲:۳۰
Tocantinopolis EC
۰
۰
Moto Club
inprogress
۲۲:۳۰
America RN (Rio Grande do Norte)
۰
۰
Maracana EC
inprogress
۲۲:۳۰
Retro FC Brasil
۱
۰
CS Esportiva AL
inprogress
۲۲:۳۰
EC Novo Hamburgo
۰
۰
Barra FC
inprogress
۲۲:۳۰
Itabaiana
۰
۰
Juazeirense
inprogress
۲۲:۳۰
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
۰
۰
Sergipe SE
inprogress
۲۲:۳۰
EC Jacuipense
۰
۰
Petrolina SFC
inprogress
۲۲:۳۰
Aguia de Maraba
۰
۰
River AC
inprogress
۲۲:۳۰
Hercilio Luz
۰
۰
Cianorte PR
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio Esportivo Brasil RS
۰
۰
Concordia AC
inprogress
۲۲:۳۰
Potiguar de Mossoro
۰
۰
FC Atletico Cearense
inprogress
۲۲:۳۰
FC Cascavel
۰
۰
Avenida
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
NPL Victoria
St Albans Saints
۱
۰
Oakleigh Cannons
Finished
۰۸:۳۰
China
Jia League
Chongqing Tongliang Long
۱
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۵:۰۰
Suzhou Dongwu
۲
۰
Wuxi Wugou
Finished
۱۵:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۲
۱
Jiangxi Lushan F.C.
Finished
۱۵:۰۰
Australia
Victoria Premier League 1
Western United FC NPL
۱
۲
Brunswick City
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne Victory 2
۴
۱
Langwarrin SC
Finished
۰۸:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
۵
۲
The Strongest La Paz
Finished
۰۱:۰۰
Independiente Petrolero
۰
۰
Aurora
inprogress
۲۲:۳۰
Jorge Wilstermann
۰
۱
San Antonio Bulo Bulo
Finished
۰۳:۳۰
Africa
CECAFA Club Cup
Al-Hilal Omdurman
۲
۱
Hay Al Wadi
Finished
۱۲:۳۰
AP Rwandaise FC
۱
۱
Red Arrows
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۱
۲
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۰۰
Weston Workers
۰
۱
Charlestown Azzurri
Interrupted
۰۸:۰۰
Uruguay
Primera Division
CA Progreso Montevideo
۰
۱
Deportivo Maldonado
Finished
۱۹:۰۰
Liverpool FC Montevideo
۰
۱
Club Atletico Cerro
Finished
۱۶:۳۰
Penarol Montevideo
۰
۰
Centro Atletico Fenix
inprogress
۲۲:۳۰
Panama
Liga Prom
Los Santos
۰
۰
Mario Mendez FC
Finished
۰۰:۳۰
Alianza Panama Reserves
۲
۲
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Panama City FC
۱
۰
San Martin FC
Finished
۰۱:۳۰
Veraguas FC Reserves
۰
۰
CD Universitario Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
CD Bocas Junior
۰
۰
Herrera Reserves
Finished
۰۲:۳۰
CD Arabe Unido Reserves
۰
۱
UMECIT Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Ferro Carril Oeste
۰
۰
San Martin de San Juan
Finished
۰۳:۳۵
CD Maipu
۰
۰
Guillermo Brown
inprogress
۲۲:۰۰
Colon de Santa Fe
۳
۰
Estudiantes Rio Cuarto
Finished
۰۲:۴۰
Deportivo Madryn
۰
۰
Gimnasia Mendoza
inprogress
۲۲:۰۰
Racing de Cordoba
-
-
CA Patronato
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Defensores Unidos
۰
۱
Gimnasia y Tiro
inprogress
۲۱:۳۰
CA San Telmo
۰
۰
Deportivo Moron
Finished
۱۸:۴۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
۰
۰
Agropecuario
inprogress
۲۲:۳۰
CA San Telmo
-
-
Deportivo Moron
Cancelled
۱۸:۴۰
Australia
NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
۱
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۰۷:۳۰
Capalaba (W)
۴
۰
Moreton City Excelsior (W)
Finished
۱۲:۳۰
Robina City FC (W)
۱
۴
Gold Coast Knights (W)
Finished
۱۰:۳۰
Peru
Liga 2
Club Ada Jaen
۲
۱
Alianza Universidad
Finished
۰۰:۰۰
Deportivo Coopsol
۱
۲
UCV Moquegua
inprogress
۲۱:۴۵
San Marcos Ancash
۰
۰
Juan Pablo II College
inprogress
۲۱:۴۵
Indonesia
Piala Presiden
Bali United Pusam
۰
۱
Arema Malang
Finished
۱۲:۰۰
Madura United F.C.
۱
۲
Persija Jakarta
Finished
۱۶:۰۰
Latvia
Virsliga
Valmieras FK
۰
۰
SC Grobinas
Finished
۱۴:۳۰
FK Auda
۲
۰
FK Liepaja
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga I
Universitatea Cluj
۳
۱
AFC Hermannstadt
Finished
۱۹:۳۰
FC Dinamo Bucuresti
۱
۰
SC FC Petrolul Ploiesti
inprogress
۲۲:۳۰
Poland
2. Division
Zaglebie Sosnowiec SSA
۲
۱
Olimpia Grudziadz
inprogress
۲۱:۰۵
OKS Swit Skolwin
۱
۱
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۸:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۰
۰
Olimpia Elblag
Finished
۱۹:۳۰
Colombia
Regional League
Deportivo Alexis Garcia
۰
۰
Politecnico J.I.C.
inprogress
۲۰:۳۰
Soccer Law
۰
۰
Tiendas Margos
inprogress
۲۲:۳۰
CD Gallegol
۰
۰
Total Soccer
inprogress
۲۲:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Vaduz
۰
۰
Stade Nyonnais
Finished
۱۵:۴۵
Australia
Queensland Premier League
Mitchelton FC
۰
۰
Ipswich FC
Finished
۱۰:۳۰
St. George Willawong FC
۴
۱
SWQ Thunder
Finished
۱۰:۱۵
Capalaba
۱
۴
Caboolture
Finished
۱۰:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Deportivo Santani
۰
۰
Deportivo Recoleta
Finished
۱۷:۳۰
Fernando de la Mora
۰
۰
Club Sportivo Carapegua
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
San Martin De Burzaco
۱
۲
Colegiales
Finished
۰۰:۴۰
Deportivo Laferrere
۰
۰
Argentino Merlo
inprogress
۲۱:۳۰
Ferrocarril Midland
۱
۲
Deportivo Armenio
inprogress
۲۱:۳۰
CA Los Andes
۰
۰
Comunicaciones de Bueno Aires
inprogress
۲۱:۳۵
Brazil
Catarinense 2
Blumenau EC
۱
۲
Tubarao
inprogress
۲۱:۳۰
Camboriu
۱
۰
Atletico Catarinense
inprogress
۲۱:۳۰
Guarani de Palhoca
۰
۰
CA Carlos Renaux
inprogress
۲۱:۳۰
Santa Catarina Clube
-
-
Juventus Jaragua do Sul
inprogress
۲۱:۳۰
Caravaggio FC
۱
۰
Metropolitano SC
inprogress
۲۱:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Caracas FC
-
-
Rayo Zuliano
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Pocheon Citizens FC
۲
۱
Gangneung City
Finished
۱۱:۳۰
Busan Transport Corp
۲
۱
Changwon City
Finished
۱۱:۳۰
Paju Citizen FC
۰
۲
Hwaseong FC
Finished
۱۳:۳۰
Myanmar
National League
Yangon United
۱
۱
Hantharwady United
Finished
۱۲:۳۰
Port FC Yangon
۲
۴
Shan United FC
Finished
۱۳:۰۰
Ayeyawady United
۰
۱
Myawady
Finished
۱۲:۳۰
Estonia
Esiliiga B
JK Tulevik Viljandi
۱
۱
JK Trans Narva II
Finished
۱۳:۰۰
Wales
League Cup
Baglan Dragons
۲
۱
Swansea City U21
Finished
۱۷:۰۰
Airbus UK
۳
۲
Mold Alexandra
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Torneo Federal A
Ferro Carril Oeste General Pico
۰
۱
Deportivo Rincon
Finished
۲۰:۴۵
Kimberley Mar del Plata
۰
۰
Club Villa Mitre
inprogress
۲۱:۳۰
Independiente Chivilcoy
۰
۰
Juventud Antoniana
inprogress
۲۱:۳۰
Gutierrez SC
۲
۱
CD Argentino Monte Maiz
Finished
۰۰:۳۰
Sol de Mayo
۱
۱
Club Circulo Deportivo
inprogress
۲۱:۳۰
San Martin de Mendoza
۰
۰
Huracan Las Heras
inprogress
۲۲:۰۰
Defensores de Pronunciamiento
۰
۱
Douglas Haig
inprogress
۲۱:۳۰
Boca Unidos
۲
۰
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
inprogress
۲۲:۰۰
Sol de America de Formosa
۰
۰
San Martin Formosa
inprogress
۲۲:۳۰
Sportivo Belgrano
۰
۰
Club Sportivo y Biblioteca Athens
inprogress
۲۲:۳۰
Sportivo AC Las Parejas
۱
۰
Defensores de Belgrano VR
inprogress
۲۲:۰۰
Central Norte Salta
۰
۰
Sarmiento de la Banda
inprogress
۲۲:۳۰
Juventud Unida Universitario
۰
۰
Sportivo Estudiantes
inprogress
۲۲:۳۰
Santamarina Tandil
۲
۱
Club Atlético Germinal
Finished
۱۷:۳۰
Ciudad de Bolivar
۱
۰
Deportivo Camioneros
inprogress
۲۲:۰۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Atletico Pantoja
۰
۰
Cibao FC
Finished
۰۱:۳۰
Lithuania
A Lyga
DFK Dainava Alytus
۳
۱
Banga Gargzdai
Finished
۱۸:۵۵
Georgia
Georgia Cup
FC WIT Georgia Tblisi
۰
۱
FC Telavi
Finished
۱۸:۳۰
FC Gareji
۲
۱
FC Dila Gori
Finished
۱۶:۳۰
Aragvi Dusheti
۰
۲
FC Samtredia
Finished
۱۸:۳۰
Lokomotivi Tbilisi II
۴
۳
FC Shturm Sartichala
Finished
۱۶:۳۰
FC Samgurali II
۰
۲
FC Gagra II
Finished
۱۶:۳۰
FC Irao Tbilisi
۱
۲
Meshakhte Tkibuli
Finished
۱۹:۳۰
Poland
1. Division
Wisla Plock
۱
۱
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۳:۳۰
GKS 71 Tychy
۲
۲
Miedz Legnica
Finished
۱۶:۰۰
Finland
Kolmonen
PuiU Helsinki
۰
۰
Atlantis FC
Finished
۱۹:۰۰
SIF
۲
۰
FC Ylivieska
Finished
۱۸:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko A
GrIFK Grankulla
۰
۰
Lahden Reipas
Finished
۱۹:۰۰
Australia
NPL ACT Women
Gungahlin United (W)
۱
۱
Canberra Olympic (W)
Finished
۰۷:۳۰
West Canberra Wanderers FC (W)
۰
۲
Belconnen United (W)
Finished
۰۶:۱۵
Canberra Croatia (W)
۶
۰
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۷:۴۵
Argentina
Copa Santa Fe
Argentino de Rosario
۰
۱
Rosario Central
Finished
۲۰:۳۰
Chile
Primera B
CD Santa Cruz
۰
۱
Santiago Wanderers
inprogress
۲۲:۳۰
CD Antofagasta
۱
۱
Rangers de Talca
Finished
۲۰:۰۰
Singapore
NFL Division 1
Katong FC
۰
۲
Police SA
Finished
۱۲:۳۰
Singapore Khalsa Association
۱
۰
Yishun Sentek Mariners FC
Finished
۱۵:۰۰
Project Vaults Oxley SC
۳
۱
Tiong Bahru FC
Finished
۱۵:۰۰
Singapore Cricket Club
۰
۰
South Avenue FC
Interrupted
۱۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
North Lakes United
۲
۱
Grange Thistle SC
Finished
۱۱:۳۰
Taringa Rovers
۲
۹
Magic United TFA
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL ACT
Gungahlin United FC
۱
۰
Tuggeranong Utd
Finished
۰۸:۳۰
Yoogali SC
۰
۳
Canberra Croatia
Finished
۰۶:۴۵
North and Central America
CONCACAF Championship U20, Group B
Honduras U20
۲
۲
Canada U20
Finished
۰۵:۳۶
Dominican Republic U20
۰
۱
El Salvador U20
Finished
۰۲:۳۶
United States
NISA
Savannah Clovers
۰
۴
Club de Lyon FC
Finished
۰۱:۰۰
Los Angeles Force
۲
۲
Irvine Zeta FC
Finished
۰۵:۳۰
Capo FC
۳
۲
FC Arizona
Finished
۰۶:۰۰
Australia
Queensland Premier League U23
St George Willawong FC U23
۳
۵
SWQ Thunder U23
Finished
۰۸:۰۰
Capalaba U23
۰
۲
Caboolture FC U23
Finished
۰۶:۱۵
Mitchelton U23
۲
۴
Ipswich FC U23
Finished
۰۸:۱۵
Sweden
Superettan
Sandvikens IF
۱
۲
Utsiktens BK
Finished
۱۴:۳۰
Ostersunds FK
۲
۱
Degerfors IF
Finished
۱۴:۳۰
Skovde AIK
۱
۰
IK Brage Borlange
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Carioca 2
America RJ
۰
۱
Olaria AC
Finished
۱۷:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
FBC Melgar (W)
۰
۰
Sporting Cristal (W)
Finished
۱۹:۱۵
Biavo FC (W)
-
-
Academia Deportiva Cantolao (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Uruguay
Segunda B Nacional
Salto FC
۰
۰
Canadian SC
inprogress
۲۱:۳۰
Paysandu FC
۰
۱
Central Espanol FC
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Italiano FC del Uruguay
۲
۱
CA Basanez
Finished
۰۲:۰۰
Sportivo Bella Italia
۰
۰
CA Terremoto Buceo
inprogress
۲۱:۳۰
Alto Peru
۰
۱
CA Lito
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
1st Division
Hillerod
۲
۲
Hobro
Finished
۱۷:۳۰
AC Horsens
۱
۳
FC Fredericia
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۳
۱
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۹:۳۰
FC Levadia Tallinn
۰
۰
FC Kuressaare
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Serie C
Tombense MG
۱
۱
Figueirense FC
Finished
۰۲:۰۰
Volta Redonda
-
-
Ypiranga RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Poland
Ekstraklasa
MKS Cracovia Krakow
۱
۱
Piast Gliwice
Finished
۱۶:۱۵
KKS Lech Poznan
۲
۰
KS Gornik Zabrze
Finished
۱۹:۰۰
Motor Lublin
۰
۱
Rakow Czestochowa
inprogress
۲۱:۴۵
Australia
NPL New South Wales Women
Apia Leichhardt Tigers (W)
۱
۰
Sydney University FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sydney Olympic (W)
۰
۲
Manly United FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Illawarra Stingrays (W)
۱
۲
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۱۰:۳۰
NWS Koalas Spirit (W)
۲
۰
University of New South Wales (W)
Finished
۱۱:۰۰
Blacktown Spartans (W)
۰
۳
Macarthur Rams (W)
Finished
۱۰:۳۰
Emerging Jets (W)
۶
۲
FNSW Institute (W)
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Melbourne Knights U23
۲
۲
Altona Magic U23
Finished
۰۹:۳۰
St Albans Saints U23
۶
۱
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۵:۳۰
Malaysia
Liga A1
Kuala Lumpur Rovers
۲
۱
Bukit Tambun FC
Finished
۱۲:۱۵
Putrajaya Athletic FC
۴
۰
Manjung City
Finished
۱۲:۱۵
Uruguay
Segunda Division
Albion FC
۱
۱
CA Rentistas
Finished
۱۶:۳۰
Sud America
۱
۰
La Luz
inprogress
۲۱:۳۰
Club Oriental
۵
۰
Atenas
Finished
۰۳:۰۰
United States
USL Championship
Indy Eleven
۰
۲
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۲:۳۰
New Mexico United
۱
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۴:۳۰
Oakland Roots SC
-
-
Sacramento Republic FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Orange County SC
۲
۰
San Antonio FC
Finished
۰۵:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۱
۰
Memphis 901 FC
Finished
۰۴:۰۰
Pittsburgh Riverhounds
۳
۱
Hartford Athletic
Finished
۰۳:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Highlanders
۲
۰
Bulawayo Chiefs FC
Finished
۱۶:۳۰
CAPS United
۰
۱
Herentals FC
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
2. Deild
UMF Selfoss
۳
۴
Volsungur
Finished
۱۷:۳۰
Haukar Hafnarfjordur
۰
۴
KFG Gardabaer
Finished
۱۷:۳۰
Hottur/Huginn
۴
۱
Throttur Vogum
Finished
۱۷:۳۰
KF Fjallabyggdar
۲
۰
Aegir
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
CA Atlas
۱
۰
Central Cordoba de Rosario
inprogress
۲۱:۳۰
JJ Urquiza
۰
۰
El Porvenir
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Paraguayo
۱
۰
CA Ituzaingo
inprogress
۲۱:۳۰
Colombia
Primera B
Cucuta Deportivo
-
-
Atletico Cali F.C.
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Atletico Huila
-
-
Deportes Quindio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Baiano 2
Colo Colo BA
۱
۰
Grapiuna AC
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Paranaense U20
Coritiba U20
۰
۰
Patriotas FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Londrina U20
۲
۲
Operario PR U20
Finished
۱۷:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Geoje Citizen FC
۱
۱
Jeonju Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Sejong Vanesse
-
-
Seoul Jungnang FC
Interrupted
۱۲:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
OPS Oulu
۲
۲
Kuopion Elo 1919
Finished
۱۸:۳۰
SJK Akatemia II
۰
۲
GBK Kokkola
Finished
۱۹:۰۰
Chile
Segunda Division
Trasandino Los Andes
۴
۲
Provincial Osorno
Finished
۰۱:۰۰
Deportes Concepcion
۱
۱
Deportes Rengo
Finished
۱۹:۳۰
General Velasquez
۱
۰
CSD San Antonio Unido
inprogress
۲۲:۳۰
Puerto Montt
۰
۰
CD Arturo Fernandez Vial
inprogress
۲۲:۳۰
Panama
LPF
CD Plaza Amador
۰
۲
CD Arabe Unido
Finished
۰۴:۴۵
Deportivo Universitario
۳
۲
Veraguas FC
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Copa Paulista
AA Francana
۲
۳
Monte Azul SP
Finished
۱۷:۰۰
Latvia
1. Liga
Leevon PPK
۰
۱
FK Ventspils
Finished
۱۹:۳۰
FK Rezekne/Bjss
۱
۴
Ogre United
Finished
۱۵:۳۰
FK Rigas Futbola Skola II
۶
۰
FK Tukums 2000/Tss II
Finished
۱۳:۳۰
Chile
Primera Division Women
Deportes Iquique (W)
۰
۰
CD Everton Vina del Mar (W)
Finished
۱۹:۳۰
Universidad de Concepcion (W)
۳
۰
Palestino (W)
Finished
۱۸:۳۰
Universidad Catolica (W)
۰
۰
Audax Italiano (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Universidad de Chile (W)
۴
۱
Cobresal (W)
Finished
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Stabaek IF II
۱
۱
Byasen Toppfotball
Finished
۱۶:۳۰
Norway
2. Division Avd. 2
Kjelsas Oslo
۲
۱
Stjordals Blink
Finished
۱۶:۰۰
Follo Fotball Ski
۲
۰
Strindheim IL
Finished
۱۶:۳۰
Tromsdalen UIL
۴
۲
Junkeren
Finished
۱۶:۳۰
Valerenga IF Oslo II
۱
۵
Grorud
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
Ilves Tampere (W)
۰
۴
PK-35 Vantaa (W)
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL Queensland
Sunshine Coast Wanderers
۱
۳
Peninsula Power
Finished
۰۹:۴۵
Mexico
Liga MX U19 Femenil
Necaxa U19 (W)
۰
۰
Queretaro U19 (W)
Finished
۰۱:۱۵
Mazatlan FC U19 (W)
۲
۰
Tijuana U19 (W)
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Sunshine Coast Wanderers U23
۲
۰
Peninsula Power U23
Finished
۱۲:۰۰
Australia
Capital Territory U23
Gungahlin Utd U23
۰
۱
Tuggeranong United U23
Finished
۰۶:۰۰
Yoogali SC U23
۰
۳
Canberra Croatia U23
Finished
۰۴:۳۰
Paraguay
Tercera Division
General Diaz
۰
۱
3 de Noviembre de B San Pablo
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Capiata
۴
۲
Silvio Pettirossi
Finished
۱۷:۳۰
Club Olimpia De Ita
۱
۰
29 de Septiembre
inprogress
۲۲:۳۰
Cristobal Colon Nemby
۰
۰
Atlantida SC
inprogress
۲۲:۳۰
Benjamin Aceval
۱
۰
River Plate Asuncion
inprogress
۲۲:۳۰
CS Limpeno
۰
۰
Cristobal Colon
inprogress
۲۲:۳۰
Presidente Hayes
۰
۰
12 de Octubre de San Domingo
inprogress
۲۲:۳۰
Iceland
3. Deild
Hviti Riddarinn
۱
۲
Magni
Finished
۱۹:۳۰
Vidir Gardur
۱
۲
FC Arbaer
Finished
۱۷:۳۰
Vaengir Jupiters
۱
۳
Augnablik Kopavogur
Finished
۱۷:۳۰
KFK Kopavogur
۳
۰
Sindri
Finished
۱۷:۳۰
Ellidi
۰
۳
Kari Akranes
Finished
۱۵:۳۰
United States
National Premier Soccer League
FC Motown
۵
۰
New York Shockers
Finished
۰۲:۳۰
El Farolito
۴
۱
FC Arizona
Finished
۰۵:۰۰
Malawi
Super League
MAFCO
۰
۰
Mighty Wanderers
Finished
۱۶:۰۰
Ekwendeni Hammers
۱
۰
Chitipa United
Finished
۱۶:۰۰
Silver Strikers
۱
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
Colombia
U19 Championship
CD Ciclos U19
۱
۱
CD Uraba Soccer U19
Finished
۱۷:۳۰
Kazakhstan
League Cup
FK Aktobe
۲
۱
Zhenys
Finished
۱۸:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۵
۱
Tobol Kostanay
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Carioca Serie C
Niteroiense
۱
۰
Campos AA
inprogress
۲۱:۱۵
EC Vera Cruz RJ
۱
۱
Uni Souza
inprogress
۲۱:۱۵
Lebanon
Premier League Women
Akha Alia Ahly (W)
۰
۰
Helium Sports Club (W)
Finished
۱۰:۳۰
Bulgaria
Vtora Liga
Belasitsa Petrich
۳
۰
Strumska Slava
Finished
۱۹:۰۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Weston Workers Bears FC Reserves
۳
۲
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Newcastle Olympic Reserves
۱
۳
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Australia
NPL New South Wales U20
Wollongong Wolves FC U20
۲
۱
St George Saints U20
Finished
۰۶:۳۰
Sydney United 58 U20
۳
۱
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۰۶:۳۰
Argentina
Primera A Women
Huracan (W)
۰
۲
San Lorenzo (W)
Finished
۱۸:۳۰
United States
USL Women
North Carolina Courage U23 (W)
۳
۲
Colorado Storm (W)
Finished
۰۱:۳۰
Russia
FNL
Neftekhimik Nizhnekamsk
۲
۱
FC Ufa
Finished
۱۸:۳۰
PFK Sochi
۱
۱
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۹:۳۰
FK Chernomorets Novorossiysk
۱
۲
FC Chayka
Finished
۲۰:۰۰
FC Tyumen
۰
۱
Alania Vladikavkaz
Finished
۱۳:۰۰
Iceland
Besta Deild Kvenna Women
Fylkir Reykjavik (W)
۴
۱
Tindastoll/Hvot (W)
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Ponte Preta SP U20
۰
۲
Palmeiras U20
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao Sao Joao U20
۰
۳
Sao Paulo FC U20
Finished
۱۶:۳۰
Uruguay
Amateur Cup
Rio Negro de San Jose
۱
۰
Bristol de Mercedes
inprogress
۲۲:۰۰
Centro Recreativo Porongos
۱
۰
Atletico Litoral
inprogress
۲۲:۰۰
Norway
3. Division avd. 6
Kongsvinger 2
۲
۰
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۶:۳۰
Honefoss BK
۶
۱
Skjervoy
Finished
۱۸:۳۰
Elverum
۳
۱
Mjølner
Finished
۱۷:۰۰
Harstad IL
۲
۱
Ulfstind
Finished
۱۷:۳۰
Peru
Reserve League
Universitario de Deportes Reserves
۳
۱
UTC Cajamarca Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Mexico
U23 League
Unam Pumas U23
۰
۱
Pachuca U23
Finished
۱۸:۳۰
Club Leon U23
۲
۰
Club Necaxa U23
Finished
۱۸:۳۰
Bhutan
Premier League
Thimphu City
۲
۱
Tensung FC
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
Czech Cup
FK Trebic
۲
۳
FC Velke Mezirici
Finished
۱۸:۳۰
TJ Sokol Cechovice
۵
۲
FC Kostelec Na Hane
Finished
۱۸:۳۰
TJ Petrvald Na Morave
۳
۲
TJ Repiste
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Alagoano U20
CRB U20
۴
۰
Associacao Atletica Coruripe U20
inprogress
۲۱:۳۰
New Zealand
Southern Premier League
Coastal Spirit
۲
۰
Nomads United
Finished
۰۵:۰۰
Nelson Suburbs FC
۵
۱
Universities of Canterbury
Finished
۰۴:۰۰
Norway
3. Division avd. 5
Lorenskog IF
۵
۱
Aalesund FK II
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
4. Deild
KFS Vestmennaeyjar
۴
۰
Skallagrimur
Finished
۱۹:۳۰
Bolivia
Campeonato Integracion Women
Blooming FC (W)
۶
۱
Real Santa Cruz Yacuiba (W)
Finished
۱۸:۳۰
Real Tomayapo (W)
۰
۰
Nacional Potosi (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Inter Turku II
۴
۱
TPV Tampere
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
Sao Carlos FC U23
۰
۱
Aracatuba U23
Finished
۱۶:۳۰
Flamengo SP U23
۲
۱
Tanabi SP U23
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A2 Women
3B Sport AM (W)
۵
۰
EC Juventude (W)
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Carioca U20
Botafogo RJ U20
۱
۱
Vasco da Gama U20
Finished
۱۶:۳۰
Campo Grande RJ U20
۲
۱
Zinzane FC U20
inprogress
۲۱:۱۵
Bolivia
Reserve League
Guabira Reserves
۱
۱
Royal Pari Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Goiano 2
Santa Helena
۰
۰
Centro Oeste Go
inprogress
۲۲:۰۰
FC Trindade
۰
۰
Associacao Esportiva Evangelica
inprogress
۲۲:۰۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Garden Hotspurs FC
۰
۰
RAMS Village Superstars
Finished
۰۴:۰۰
Newtown United FC
۳
۲
Trafalgar Southstars
Finished
۰۱:۳۰
United States
NWSL x Liga MXF Summer Cup Women
San Diego Wave (W)
۳
۱
Bay FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
North Carolina Courage (W)
۱
۱
Orlando Pride SC (W)
Finished
۰۳:۰۰
New Zealand
Central Premier League
Western Suburbs
۲
۱
Petone
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
Campeonato Pernambucano A2
ADJG Jaguar
۲
۰
Ibis SC
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico PE
۰
۲
AAD Vitoria das Tabocas
inprogress
۲۱:۳۰
Uruguay
Primera Division Women
Atletico Fenix Montevideo (W)
۰
۱
Montevideo City Torque (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
NPL South Australia
Adelaide United U23
۴
۰
Adelaide City
Finished
۰۹:۳۰
Adelaide United FC
۴
۰
Adelaide City
Finished
۰۹:۳۰
Brazil
Mineiro 2
URT MG
۱
۱
Valeriodoce EC
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Mazatlan FC (W)
۱
۵
Cruz Azul (W)
Finished
۰۴:۳۰
Asia
AFF U19 Championship
Myanmar U19
۱
۱
Laos U19
Finished
۱۶:۰۰
Australia U19
۶
۲
Vietnam U19
Finished
۱۱:۳۰
Austria
Amateur Cup
Asko Wolfnitz
۱
۱
KAC 1909
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Eberau
۴
۰
Oberwart
Finished
۱۸:۳۰
United States
USL League One Cup
One Knoxville SC
۲
۱
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۲:۳۰
Richmond Kickers
۰
۲
Greenville Triumph SC
Finished
۰۲:۳۰
Charlotte Independence
۱
۱
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۲:۳۰
Forward Madison FC
۱
۰
Lexington SC
Finished
۰۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Brisbane Knights
۵
۲
Redcliffe Dolphins
Finished
۱۰:۰۰
Belarus
1. Division
FC Baranovichi
۰
۳
FC Molodechno
Finished
۱۵:۳۰
Maxline Vitebsk
۳
۱
Ostrovets
Finished
۱۶:۰۰
Australia
Tasmania Championship
South Hobart Reserves
۵
۱
Clarence Zebras Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Metro United FC Reserves (W)
۰
۰
Adelaide University Reserves (W)
Finished
۰۷:۰۰
United States
NWSL
Chicago Red Stars (W)
۰
۱
NJ/NY Gotham FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Mid Coast (W)
۱
۱۴
New Lambton FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Russia
Premier League Women
Zvezda 2005 Perm (W)
۱
۰
Yenisey Krasnoyarsk (W)
Finished
۱۱:۳۰
Dynamo Moscow (W)
۱
۰
Krasnodar FK (W)
Finished
۱۵:۳۰
Rubin Kazan (W)
۱
۱
FC Lokomotiv Moscow (W)
Finished
۱۶:۳۰
FK Krylya Sovetov Samara (W)
۰
۰
CSKA Moscow (W)
Finished
۱۷:۳۰
Spartak Moskva (W)
۱
۴
Zenit St Petersburg (W)
Finished
۱۷:۳۰
Ryazan (W)
۱
۰
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۷:۳۰
Myanmar
U20 League
Yadanarbon FC U20
۰
۰
Thitsar Arman U20
Interrupted
۱۲:۳۰
Yangon United U20
۰
۰
Shan United U20
Interrupted
۱۲:۳۰
Brazil
Cearense U20
Ferroviario U20
۴
۱
Terra E Mar U20
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Santarritense U20
۰
۵
Atletico Mineiro U20
Finished
۱۶:۳۰
Ipatinga FC U20
۰
۲
Inter De Minas U20
inprogress
۲۱:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
SKN St. Polten (W)
۱
۰
FC Slovacko (W)
Finished
۱۷:۰۰
Jordan
Jordan League Women
Al Isteklal (W)
۰
۶
6 Yard Etihad (W)
Finished
۱۹:۳۰
Paraguay
Championship Women
Nacional-Humaita (W)
۱
۱
Sportivo Trinidense (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Sergipano U20
America FC Pedrinhas SE U20
۰
۰
AD Frei Paulistano SE U20
inprogress
۲۱:۳۰