0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Argentina
WTT Contender Mendoza
Lubomir Pistej
۳
۲
Carlos Ishida
Finished
۰۰:۴۰
Bardet Lilian
۳
۰
Ricardo Walther
Finished
۰۰:۴۰
Niagol Stoyanov
۳
۰
Luka Mladenovic
Finished
۰۱:۱۵
Chih-Yuan Chuang
۱
۳
Yuta Tanaka
Finished
۲۱:۱۵
Jules Rolland
۲
۳
Tiago Apolonia
Finished
۲۱:۱۵
Yi-Hsin Feng
۲
۳
Harmeet Desai
Finished
۲۰:۴۰
Ruwen Filus
۰
۰
Joao Geraldo
inprogress
۲۱:۵۰
Teodoro Guilherme
-
-
Manav Vikash Thakkar
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۵
Diego Gaston Alto
۰
۳
Cedric Nuytinck
Finished
۰۱:۱۵
Junsung Oh
۱
۳
Bardet Lilian
Finished
۲۰:۴۰
Martin Allegro
۰
۱
Sanchi Francisco
inprogress
۲۱:۵۰
Alberto Mino
-
-
Steffen Mengel
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۵
Europe
TT Elite Series
Szymon Kolasa
۳
۲
Piotr Chlodnicki
Finished
۱۵:۴۵
Krystian Kolodziej
۳
۰
Felkel Grzegorz
Finished
۱۵:۲۰
Karol Wisniewski
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۲:۲۰
Dawid Gala
۲
۳
Adam Kasperski
Finished
۰۵:۵۵
Mateusz Golebiowski
۱
۳
Jakub Kosowski
Finished
۰۹:۰۵
Adrian Spychala
۱
۳
Piotr Chlodnicki
Finished
۱۲:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۲
Josef Braun
Finished
۱۴:۴۰
Piotr Chlodnicki
۳
۰
Adrian Wiecek
Finished
۱۶:۵۵
Adam Kasperski
۱
۳
Dawid Gala
Finished
۰۲:۱۵
Martin Olejnik
۱
۳
Adam Dosz
Finished
۱۰:۲۰
Jakub Folwarski
۳
۲
Jakub Kosowski
Finished
۱۴:۱۵
Mateusz Golebiowski
۳
۱
Jakub Folwarski
Finished
۱۵:۵۵
Jakub Kosowski
۰
۳
Josef Braun
Finished
۱۶:۲۰
Szymon Kolasa
۰
۳
Krystian Kolodziej
Finished
۱۷:۲۰
Mateusz Golebiowski
۲
۳
Martin Olejnik
Finished
۲۰:۱۵
Mateusz Misiak
۳
۲
Maruszak Piotr
Finished
۰۰:۵۰
Dawid Gala
۱
۳
Fomin Yurij
Finished
۰۱:۰۵
Adrian Fabis
۳
۱
Dawid Gala
Finished
۰۷:۳۰
Mateusz Golebiowski
۱
۳
Martin Olejnik
Finished
۱۳:۳۰
Murawski Daniel
۳
۲
Maciej Domin
Finished
۱۳:۴۵
Szymon Kolasa
۳
۱
Adrian Wiecek
Finished
۱۴:۳۰
Jakub Folwarski
۰
۳
Josef Braun
Finished
۱۷:۰۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Jakub Kosowski
Finished
۱۸:۴۰
Martin Olejnik
۳
۱
Josef Braun
Finished
۱۹:۰۵
Piotr Chlodnicki
۳
۱
Felkel Grzegorz
Finished
۱۹:۲۰
Artur Daniel
۳
۰
Adrian Wiecek
Finished
۰۰:۱۰
Adam Kasperski
۲
۳
Tomasz Lojtek
Finished
۰۰:۴۰
Gala Bartlomiej
۳
۲
Tomasz Lojtek
Finished
۰۱:۲۵
Kowalczyk Marcin
۲
۳
Fomin Yurij
Finished
۰۱:۵۰
Mateusz Misiak
۲
۳
Murawski Daniel
Finished
۰۲:۰۵
Gala Bartlomiej
۱
۳
Blazej Szczepanek
Finished
۰۲:۴۰
Adrian Fabis
۰
۳
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۶:۲۰
Murawski Daniel
۲
۳
Michal Minda
Finished
۱۰:۱۰
Slawomir Dosz
۰
۳
Adrian Spychala
Finished
۱۰:۲۵
Michal Minda
۳
۱
Maruszak Piotr
Finished
۱۱:۰۱
Karol Wisniewski
۲
۳
Slawomir Dosz
Finished
۱۱:۱۰
Martin Olejnik
۱
۳
Jakub Kosowski
Finished
۱۱:۵۵
Mateusz Golebiowski
۰
۳
Josef Braun
Finished
۱۲:۲۰
Szymon Kolasa
۳
۱
Adrian Wiecek
Finished
۱۳:۱۰
Felkel Grzegorz
۱
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۶:۱۰
Piotr Chlodnicki
۰
۳
Krystian Kolodziej
Finished
۱۸:۱۰
Jakub Folwarski
۳
۰
Adam Dosz
Finished
۱۸:۲۰
Slawomir Dosz
۰
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۸:۵۵
Krystian Kolodziej
۳
۱
Adrian Wiecek
Finished
۱۹:۴۵
Kowalczyk Marcin
۰
۳
Piotr Strus
Finished
۲۱:۳۰
Maruszak Piotr
۳
۲
Dawid Kotwica
Finished
۰۰:۰۰
Gala Bartlomiej
۳
۰
Kowalczyk Marcin
Finished
۰۰:۱۵
Murawski Daniel
۳
۱
Dawid Kotwica
Finished
۰۱:۱۵
Adrian Wiecek
۳
۱
Lukasz Jarocki
Finished
۰۱:۲۵
Jakub Kosowski
۳
۰
Lukasz Jarocki
Finished
۰۲:۱۰
Adrian Fabis
۱
۳
Adam Kasperski
Finished
۰۳:۰۵
Gala Bartlomiej
۳
۲
Adrian Fabis
Finished
۰۳:۵۵
Wisniewski Bartlomiej
۳
۱
Adam Kasperski
Finished
۰۴:۴۵
Gala Bartlomiej
۱
۳
Dawid Gala
Finished
۰۶:۴۰
Adam Kasperski
۱
۳
Blazej Szczepanek
Finished
۰۷:۰۵
Jakub Folwarski
۱
۳
Jakub Kosowski
Finished
۱۹:۳۰
Adam Dosz
۱
۳
Josef Braun
Finished
۱۹:۵۵
Kacper Slawinski
۳
۱
Adam Kasperski
Finished
۲۰:۴۰
Felkel Grzegorz
۲
۳
Maciej Domin
Finished
۲۱:۰۰
Przemyslaw Korzec
۳
۱
Jaroslaw Rolak
Finished
۲۱:۰۵
Maciej Domin
۰
۳
Jakub Kosowski
Finished
۰۰:۳۵
Krystian Kolodziej
۱
۳
Adrian Wiecek
Finished
۰۲:۳۵
Gala Bartlomiej
۲
۳
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۵:۳۰
Filbrandt Tomasz
۰
۱
Lukasz Jarocki
inprogress
۲۱:۵۰
Krystian Kolodziej
۳
۰
Artur Daniel
Finished
۰۱:۰۰
Maciej Domin
۳
۲
Artur Daniel
Finished
۰۱:۵۰
Dawid Kotwica
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۲:۲۶
Maruszak Piotr
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۳:۱۵
Wisniewski Bartlomiej
۳
۲
Dawid Gala
Finished
۰۳:۳۰
Dawid Gala
۲
۳
Blazej Szczepanek
Finished
۰۴:۲۰
Adrian Fabis
۱
۳
Blazej Szczepanek
Finished
۰۵:۰۵
Wisniewski Bartlomiej
۳
۱
Blazej Szczepanek
Finished
۰۷:۵۵
Gala Bartlomiej
۱
۳
Adam Kasperski
Finished
۰۸:۱۵
Karol Wisniewski
۰
۳
Piotr Chlodnicki
Finished
۰۸:۲۰
Jakub Folwarski
۲
۳
Adam Dosz
Finished
۰۸:۴۰
Szymon Kolasa
۳
۲
Adrian Spychala
Finished
۰۸:۴۵
Slawomir Dosz
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۰۹:۱۰
Murawski Daniel
۳
۱
Dawid Kotwica
Finished
۰۹:۲۵
Josef Braun
۱
۳
Martin Olejnik
Finished
۰۹:۳۰
Karol Wisniewski
۱
۳
Szymon Kolasa
Finished
۰۹:۳۵
Jakub Folwarski
۳
۱
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۹:۵۵
Adrian Wiecek
۳
۱
Piotr Chlodnicki
Finished
۱۰:۰۰
Szymon Kolasa
۲
۳
Piotr Chlodnicki
Finished
۱۰:۴۵
Josef Braun
۰
۳
Jakub Kosowski
Finished
۱۰:۴۵
Mateusz Golebiowski
۱
۳
Adam Dosz
Finished
۱۱:۰۵
Jakub Folwarski
۳
۰
Josef Braun
Finished
۱۱:۳۰
Adrian Wiecek
۳
۱
Adrian Spychala
Finished
۱۱:۳۵
Szymon Kolasa
۳
۱
Slawomir Dosz
Finished
۱۲:۰۰
Jakub Folwarski
۰
۳
Martin Olejnik
Finished
۱۲:۴۰
Jakub Kosowski
۳
۲
Adam Dosz
Finished
۱۳:۰۵
Slawomir Dosz
۳
۱
Piotr Chlodnicki
Finished
۱۳:۳۵
Karol Wisniewski
۰
۳
Adrian Spychala
Finished
۱۳:۵۵
Josef Braun
۰
۳
Adam Dosz
Finished
۱۳:۵۵
Maruszak Piotr
-
-
Jakub Glanowski
Finished
۱۴:۳۵
Piotr Chlodnicki
۱
۳
Slawomir Dosz
Finished
۱۴:۵۵
Jakub Folwarski
۳
۱
Martin Olejnik
Finished
۱۵:۰۵
Adam Dosz
۳
۱
Jakub Kosowski
Finished
۱۵:۳۰
Damian Korczak
-
-
Jakub Glanowski
Finished
۱۵:۴۰
Maciej Domin
۳
۱
Maruszak Piotr
Finished
۱۶:۰۴
Krystian Kolodziej
۱
۳
Slawomir Dosz
Finished
۱۶:۳۵
Adam Dosz
۳
۲
Martin Olejnik
Finished
۱۶:۴۵
Mateusz Golebiowski
۱
۳
Adam Dosz
Finished
۱۷:۳۰
Maruszak Piotr
۳
۱
Milosz Sawczak Jr
Finished
۱۷:۴۰
Felkel Grzegorz
۳
۱
Slawomir Dosz
Finished
۱۷:۴۵
Jakub Kosowski
۰
۳
Martin Olejnik
Finished
۱۷:۵۵
Szymon Kolasa
۰
۳
Felkel Grzegorz
Finished
۱۸:۳۰
Szymon Kolasa
۳
۱
Slawomir Dosz
Finished
۲۰:۰۵
Milosz Sawczak Jr
۳
۰
Krystian Kolodziej
Finished
۲۱:۲۵
Kacper Slawinski
۱
۰
Przemyslaw Korzec
inprogress
۲۱:۵۵
China
WTT Champions Chongqing
Dimitrij Ovtcharov
۳
۰
Shunsuke Togami
Finished
۱۴:۳۵
Anders Lind
۱
۳
Sora Matsushima
Finished
۰۷:۰۵
Kanak Jha
۲
۳
Dang Qiu
Finished
۱۸:۰۵
Daeseong Cho
۰
۳
Peng Xiang
Finished
۰۸:۱۵
Darko Jorgic
۱
۳
Alexis Lebrun
Finished
۱۶:۵۵
Timo Boll
۳
۱
Jonathan Groth
Finished
۰۹:۲۵
Sangsu Lee
۰
۳
Zhendong Fan
Finished
۱۵:۴۵
Czech Republic
Pro League
Miroslav Vaclavik
۳
۱
Jan Brozek Snr
Finished
۱۵:۰۰
Jiri Babinek
۳
۲
Tomas Nevrtal
Finished
۰۰:۳۰
Michal Regner
۳
۲
Alesh Bayer
Finished
۰۲:۰۰
Hejduk Alexander
۳
۲
Ludek Madle
Finished
۱۰:۰۰
Jaroslav Hajek
۲
۳
Jan Manhal Jnr
Finished
۱۵:۰۰
Jiri Svec
۰
۳
Hejduk Alexander
Finished
۱۰:۳۰
Ivan Jemelka
۳
۲
Marek Volny
Finished
۱۵:۰۰
Matej Perny
۳
۲
Stanislav Olejarcik
Finished
۱۵:۳۰
Roman Hudeczek
۳
۲
Patrik Marsalek
Finished
۰۰:۰۰
Jiri Foltynek
۲
۳
Alois Kanak
Finished
۱۱:۰۰
Vit Havlik
۰
۳
Frantisek Just
Finished
۱۲:۰۰
Stanislav Olejarcik
۱
۳
Cesta Havrda
Finished
۱۴:۰۰
Tomas Lysek
۳
۱
Michal Vavrecka
Finished
۱۴:۳۰
Ondrej Kucirek
۳
۱
Ondrej Pastorek
Finished
۰۲:۰۰
Jiri Ruzicka
۳
۱
Michal Zahradka
Finished
۰۶:۰۰
Michal Regner
۱
۳
Alesh Bayer
Finished
۰۷:۰۰
Marek Volny
۳
۲
Tomas Lysek
Finished
۱۳:۳۰
Jan Brozek Snr
۳
۲
Milan Smesny
Finished
۱۳:۳۰
Stanislav Hudec
۳
۱
Jaroslav Hajek
Finished
۱۴:۰۰
Michal Vavrecka
۳
۱
Ivan Jemelka
Finished
۱۴:۰۰
Cesta Havrda
۲
۳
Matej Perny
Finished
۱۵:۰۰
Jaroslav Hajek
۱
۳
Vitezslav Malina
Finished
۱۶:۳۰
Cesta Havrda
۲
۳
Vladimir Kubat
Finished
۱۶:۳۰
Jan Manhal Jnr
۲
۳
Stanislav Hudec
Finished
۱۷:۰۰
Matej Perny
۳
۲
Stanislav Olejarcik
Finished
۱۷:۰۰
Marek Volny
۱
۳
Ivan Jemelka
Finished
۱۷:۰۰
Milan Urban
۱
۳
Patrik Pycha
Finished
۲۱:۳۰
Tomas Regner
۳
۰
Michal Syroha
Finished
۰۱:۰۰
Milan Kolar
۳
۰
Mihail Trinta
Finished
۰۱:۳۰
Ondrej Pastorek
۲
۳
Milan Kolar
Finished
۰۴:۳۰
Simon Kadavy
۱
۳
Frantisek Just
Finished
۱۰:۰۰
Tomas Suta
۳
۱
Jiri Foltynek
Finished
۱۰:۰۰
Ludek Madle
۳
۰
Tomasch David
Finished
۱۱:۰۰
Alois Kanak
۳
۲
Tomas Suta
Finished
۱۱:۳۰
Tomasch David
۲
۳
Hejduk Alexander
Finished
۱۱:۳۰
Matej Perny
۳
۱
Vladimir Kubat
Finished
۱۳:۳۰
Vitezslav Malina
۲
۳
Stanislav Hudec
Finished
۱۴:۳۰
Milan Smesny
۳
۰
Miroslav Vaclavik
Finished
۱۶:۰۰
Vitezslav Malina
۰
۳
Jaroslav Hajek
Finished
۱۶:۰۰
Milan Smesny
۲
۳
Jan Brozek Snr
Finished
۱۷:۰۰
Michal Moravec
۳
۲
Marek Zaskodny
Finished
۱۷:۳۰
Bohumil Duben
۰
۳
Jiri Pechacek
Finished
۱۷:۳۰
Michal Moravec
۳
۲
David Stusek
Finished
۱۹:۳۰
Marek Zaskodny
۲
۳
Jiri Skalicky
Finished
۲۰:۳۰
Martin Bittner
۳
۰
Jiri Louda
Finished
۲۱:۳۰
Adam Brazda
۳
۱
Tonar Lukas
Finished
۰۰:۰۰
Michal Zahradka
۳
۲
Ondrej Svacha
Finished
۰۱:۳۰
Mihail Trinta
۳
۱
Marek Placek
Finished
۰۲:۳۰
Michal Zahradka
۱
۳
Michal Regner
Finished
۰۳:۰۰
Milan Kolar
۳
۱
Ondrej Kucirek
Finished
۰۳:۰۰
Michal Regner
۲
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۰۵:۰۰
Alesh Bayer
۳
۲
Ondrej Svacha
Finished
۰۵:۳۰
Ondrej Pastorek
۱
۳
Mihail Trinta
Finished
۰۵:۳۰
Mihail Trinta
۱
۳
Marek Placek
Finished
۰۶:۳۰
Milan Kolar
۱
۳
Ondrej Kucirek
Finished
۰۷:۰۰
Alois Kanak
۳
۲
Jiri Motak
Finished
۰۹:۳۰
Frantisek Just
۳
۰
Vladimir Postelt
Finished
۱۱:۰۰
Jiri Pechacek
۰
۳
Jaroslav Wasserbauer
Finished
۱۸:۳۰
Zdenek Bilek
۰
۳
Koubek Vojtech
Finished
۱۸:۳۰
Marek Zaskodny
۳
۲
David Stusek
Finished
۱۸:۳۰
Koubek Vojtech
۱
۳
Jan Kanera
Finished
۲۱:۰۰
Turek Tomas
۱
۳
Michal Jezek
Finished
۲۱:۰۰
Michal Moravec
۲
۳
David Stusek
Finished
۲۱:۰۰
Jaroslav Wasserbauer
۳
۱
Jiri Pechacek
Finished
۲۱:۰۰
Matyas Rojka
۳
۲
Erik Topic
Finished
۲۱:۳۰
Jakub Levicky
۲
۳
Tomas Navrat
Finished
۲۱:۳۰
Alesh Bayer
۲
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۴:۳۰
Ondrej Kucirek
۳
۱
Marek Placek
Finished
۰۵:۰۰
Jaroslav Martinek
۰
۳
Tomas Regner
Finished
۰۰:۰۰
Radek Vosyka
۳
۱
Tomas Nevrtal
Finished
۰۰:۰۰
Stanislav Olejarcik
۳
۱
Jaroslav Martinek
Finished
۰۰:۳۰
Radek Vosyka
۰
۳
Jan Volhejn
Finished
۰۱:۰۰
Jiri Louda
۰
۳
Marek Sedlak
Finished
۰۱:۰۰
Marek Zaskodny
۳
۰
Roman Hudeczek
Finished
۰۱:۰۰
Ondrej Svacha
۳
۰
Jiri Ruzicka
Finished
۰۲:۳۰
Marek Placek
۳
۲
Ondrej Pastorek
Finished
۰۳:۳۰
Jiri Ruzicka
۱
۳
Alesh Bayer
Finished
۰۳:۳۰
Ondrej Svacha
۰
۳
Michal Regner
Finished
۰۴:۰۰
Mihail Trinta
۱
۳
Ondrej Kucirek
Finished
۰۴:۰۰
Marek Placek
۰
۳
Milan Kolar
Finished
۰۶:۰۰
Michal Zahradka
۳
۲
Jiri Ruzicka
Finished
۰۶:۳۰
Vladimir Postelt
۳
۲
Vit Havlik
Finished
۰۹:۳۰
Richard Vavricka
۳
۰
Petr Budinsky
Finished
۰۹:۳۰
Tomasch David
۳
۰
Jiri Svec
Finished
۰۹:۳۰
Radim Pokorny
۳
۰
Miroslav Patek
Finished
۱۰:۰۰
Jiri Motak
۳
۰
Tomas Suta
Finished
۱۰:۳۰
Vit Havlik
۳
۲
Simon Kadavy
Finished
۱۰:۳۰
Petr Budinsky
۳
۰
Radim Pokorny
Finished
۱۰:۳۰
Miroslav Patek
۰
۳
Richard Vavricka
Finished
۱۱:۰۰
Vladimir Postelt
۳
۰
Simon Kadavy
Finished
۱۱:۳۰
Richard Vavricka
۳
۱
Radim Pokorny
Finished
۱۱:۳۰
Petr Budinsky
۳
۰
Miroslav Patek
Finished
۱۲:۰۰
Jiri Svec
۱
۳
Ludek Madle
Finished
۱۲:۰۰
Jiri Motak
۳
۰
Jiri Foltynek
Finished
۱۲:۰۰
Tomas Suta
۳
۱
Jiri Foltynek
Finished
۱۲:۳۰
Richard Vavricka
۳
۲
Petr Budinsky
Finished
۱۳:۰۰
Hejduk Alexander
۰
۳
Ludek Madle
Finished
۱۳:۰۰
Alois Kanak
۳
۰
Jiri Motak
Finished
۱۳:۰۰
Frantisek Just
۳
۰
Vladimir Postelt
Finished
۱۳:۰۰
Jan Manhal Jnr
۳
۰
Vitezslav Malina
Finished
۱۳:۳۰
Petr Monik
۱
۳
Miroslav Vaclavik
Finished
۱۴:۰۰
Milan Smesny
۳
۰
Petr Monik
Finished
۱۴:۳۰
Vladimir Kubat
۰
۳
Stanislav Olejarcik
Finished
۱۴:۳۰
Jan Brozek Snr
۳
۰
Petr Monik
Finished
۱۵:۳۰
Jan Manhal Jnr
۳
۰
Stanislav Hudec
Finished
۱۵:۳۰
Marek Volny
۳
۰
Michal Vavrecka
Finished
۱۵:۳۰
Vladimir Kubat
۳
۰
Cesta Havrda
Finished
۱۶:۰۰
Tomas Lysek
۱
۳
Ivan Jemelka
Finished
۱۶:۰۰
Tomas Lysek
۱
۳
Michal Vavrecka
Finished
۱۶:۳۵
Martin Huk
۱
۳
Turek Tomas
Finished
۱۷:۳۰
Jan Kanera
۲
۳
Zdenek Bilek
Finished
۱۷:۳۰
Koubek Vojtech
۳
۱
Pavel Gireth
Finished
۱۸:۰۰
David Stusek
۳
۱
Jiri Skalicky
Finished
۱۸:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Michal Jezek
Finished
۱۸:۰۰
Jaroslav Wasserbauer
۳
۱
Zdenek Slama
Finished
۱۸:۰۰
Turek Tomas
۳
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۸:۳۰
Michal Jezek
۳
۰
Martin Huk
Finished
۱۹:۰۰
Zdenek Slama
۲
۳
Bohumil Duben
Finished
۱۹:۰۰
Pavel Gireth
۰
۳
Jan Kanera
Finished
۱۹:۰۰
Jiri Skalicky
۰
۳
Michal Moravec
Finished
۱۹:۰۰
Jan Kanera
۰
۳
Koubek Vojtech
Finished
۱۹:۳۰
Martin Huk
۳
۰
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۹:۳۰
Bohumil Duben
۳
۲
Jaroslav Wasserbauer
Finished
۱۹:۳۰
Marek Zaskodny
۰
۳
Jiri Skalicky
Finished
۲۰:۰۰
Zdenek Bilek
۰
۳
Pavel Gireth
Finished
۲۰:۰۰
Turek Tomas
۳
۲
Michal Jezek
Finished
۲۰:۰۰
Jiri Pechacek
۳
۱
Zdenek Slama
Finished
۲۰:۰۰
Vratislav Petracek
-
-
Jan Svoboda
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Milan Klement
-
-
Adam Brazda
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Marek Roh
-
-
Ondrej Mucha
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Daniel Kubos
-
-
Darin Kryl
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Russia
Liga Pro
Aleksandr Fedorov
۳
۱
Dmitriy Ermolov
Finished
۰۰:۴۵
Vasiliy Rudenko
۲
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۱:۱۵
Sergey Martyukhin
۳
۲
Andrei Molodykh
Finished
۰۸:۱۵
Andrei Matonin
۳
۱
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۰:۲۰
Oleg Popov
۰
۳
Evgeny Anisimov
Finished
۰۱:۰۰
Dmitry Ignatiev
۳
۰
Vasilii Obukhov
Finished
۰۲:۱۵
Dmitriy Ermolov
۲
۳
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۴:۱۵
Aleksey Shershnev
۱
۳
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۰:۱۵
Evgeny Anisimov
۳
۲
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۲:۰۰
Evgeny Glazun
۳
۱
Danila Andreev
Finished
۰۹:۱۵
Andrei Molodykh
۱
۳
Nikita Sadovskiy
Finished
۱۰:۴۵
Konstantin Olshakov
۱
۳
Sergey Morozov
Finished
۱۳:۱۵
Yaroslav Troyanov
۱
۳
Dmitry Tunitsin
Finished
۱۳:۴۵
Vasilii Obukhov
۱
۳
Pavel Malakhov
Finished
۱۴:۲۰
Timofey Razinkov
۳
۲
Anton Boev
Finished
۱۴:۳۰
Aleksey Kazakov
۲
۳
Mikhail Gusev
Finished
۱۶:۱۵
Vladislav Chakhur
۳
۱
Aleksandr Chuliukov
Finished
۱۷:۴۵
Aleksandr Fedorov
۳
۲
Sergey Kuzmin
Finished
۲۱:۳۰
Sergey Lanovenko
۳
۱
Andrei Matonin
Finished
۰۱:۳۰
Vasiliy Rudenko
۱
۳
Aleksandr Fedorov
Finished
۰۲:۴۵
Vyacheslav Chernov
۳
۰
Sergey Lanovenko
Finished
۰۳:۰۰
Vasilii Obukhov
۳
۱
Oleg Kutuzov
Finished
۰۳:۱۵
Aleksandr Fedorov
۱
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۳:۴۵
Vyacheslav Chernov
۲
۳
Oleg Popov
Finished
۰۴:۰۰
Evgeny Anisimov
۳
۰
Sergey Lanovenko
Finished
۰۴:۳۰
Eduard Tsvetkov
۳
۱
Igor Sergeevich
Finished
۰۹:۳۰
Igor Meteleshko
۰
۳
Evgeny Voronkov
Finished
۱۰:۰۰
Sergey Martyukhin
۲
۳
Yuri Gavrilov
Finished
۱۰:۱۵
Evgeny Voronkov
۳
۱
Andrei Khanevskii
Finished
۱۰:۳۰
Sergey Morozov
۳
۱
Yaroslav Troyanov
Finished
۱۲:۴۵
Andrey Potapkov
۲
۳
Timofey Razinkov
Finished
۱۴:۰۰
Denis Molodtsov
۳
۰
Ilya Novikov
Finished
۱۴:۱۵
Barashkov Oleg Nikolaevich
۳
۲
Anton Skoblov
Finished
۱۶:۳۰
Danila Andreev
۲
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۱۶:۴۵
Mikhail Gusev
۲
۳
Mikhail Mukhamedzhanov
Finished
۱۷:۱۵
Ildar Davlitshin
۱
۳
Barashkov Oleg Nikolaevich
Finished
۱۸:۰۰
Aleksey Kazakov
۳
۱
Mikhail Mukhamedzhanov
Finished
۱۸:۱۵
Dmitry Bogatov
۳
۰
Vladislav Chakhur
Finished
۱۸:۴۵
Sergey Lanovenko
۰
۳
Oleg Popov
Finished
۰۰:۰۰
Ivanov Alexander
۳
۰
Vasilii Obukhov
Finished
۰۰:۴۵
Yuriy Lbov
۰
۳
Dmitriy Ermolov
Finished
۰۲:۱۵
Dmitriy Ermolov
۳
۱
Aleksey Shershnev
Finished
۰۳:۱۵
Mikhail Gusev
۳
۲
Alexander Alexeev
Finished
۱۸:۴۵
Igor Kovalev
۳
۰
Ivan Pandur
Finished
۲۰:۴۵
Stanislav Kaplan
۱
۳
Vadim Georgievich Evlampiev
Finished
۲۱:۰۰
Igor Rokhlin
۳
۱
Evgeniy Danilov
Finished
۲۱:۰۰
Gennadii Kondratev
۱
۳
Igor Rokhlin
Finished
۲۱:۳۰
Konstantin Barchukov
۱
۳
Gennadii Kondratev
Finished
۲۰:۳۰
Artem Denisov
۲
۲
Stanislav Kaplan
inprogress
۲۱:۳۰
Denis Ivanov
۰
۲
Nikita Sukharnikov
inprogress
۲۱:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۲
Ivanov Alexander
Finished
۰۱:۴۵
Aleksey Shershnev
۰
۳
Aleksandr Fedorov
Finished
۰۱:۴۵
Oleg Popov
۰
۳
Andrei Matonin
Finished
۰۲:۳۰
Andrei Matonin
۳
۰
Evgeny Anisimov
Finished
۰۳:۳۰
Ivanov Alexander
۱
۳
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۳:۴۵
Yuriy Lbov
۱
۳
Aleksey Shershnev
Finished
۰۴:۴۵
Dmitry Ignatiev
۳
۱
Oleg Kutuzov
Finished
۰۴:۴۵
Evgeny Kalashnikov
۱
۳
Evgeny Glazun
Finished
۰۸:۱۵
Evgeny Voronkov
۰
۳
Aleksei Konobeev
Finished
۰۸:۳۰
Andrey Doncenko
۰
۳
Eduard Tsvetkov
Finished
۰۸:۳۰
Yuri Gavrilov
۳
۱
Nikita Sadovskiy
Finished
۰۸:۴۵
Andrei Khanevskii
۳
۰
Igor Meteleshko
Finished
۰۹:۰۰
Andrei Molodykh
۲
۳
Yuri Gavrilov
Finished
۰۹:۱۵
Aleksei Konobeev
۰
۳
Andrei Khanevskii
Finished
۰۹:۳۰
Nikita Sadovskiy
۳
۰
Sergey Martyukhin
Finished
۰۹:۴۵
Igor Sergeevich
۱
۳
Andrey Doncenko
Finished
۱۰:۰۰
Aleksei Konobeev
۳
۲
Igor Meteleshko
Finished
۱۱:۰۰
Vadim Putilovsky
۳
۰
Vasilii Obukhov
Finished
۱۲:۰۰
Denis Molodtsov
۳
۲
Aleksandr Ivanovich Frolov
Finished
۱۲:۰۵
Dmitry Tunitsin
۰
۳
Konstantin Olshakov
Finished
۱۲:۱۵
Mikhail Margolin
۳
۰
Pavel Malakhov
Finished
۱۲:۲۰
Timofey Razinkov
۲
۲
Valeriy Akulin
Finished
۱۲:۳۰
Vasilii Obukhov
۳
۲
Mikhail Margolin
Finished
۱۳:۰۰
Aleksandr Gennadevich Frolov
۳
۱
Ilya Novikov
Finished
۱۳:۱۵
Valeriy Akulin
۳
۲
Anton Boev
Finished
۱۳:۳۰
Aleksey Lobanov
۳
۰
Denis Molodtsov
Finished
۱۳:۴۵
Vadim Putilovsky
۰
۳
Mikhail Margolin
Finished
۱۴:۰۰
Dmitry Tunitsin
۲
۳
Sergey Morozov
Finished
۱۴:۱۵
Aleksandr Ivanovich Frolov
۳
۱
Aleksey Lobanov
Finished
۱۴:۳۵
Konstantin Olshakov
۰
۳
Yaroslav Troyanov
Finished
۱۴:۴۵
Mikhail Mukhamedzhanov
۳
۲
Alexander Alexeev
Finished
۱۶:۴۵
Aleksey Stroev
۰
۳
Valeriy Skomskov
Finished
۱۷:۰۰
Aleksei Konobeev
۲
۳
Ildar Davlitshin
Finished
۱۷:۰۰
Anton Skoblov
۳
۰
Aleksei Konobeev
Finished
۱۷:۳۰
Alexander Alexeev
۳
۱
Aleksey Kazakov
Finished
۱۷:۴۵
Victor Bogdenko
۳
۰
Valeriy Skomskov
Finished
۱۸:۰۰
Aleksandr Chuliukov
۳
۰
Danila Andreev
Finished
۱۸:۱۵
Aleksey Stroev
۱
۳
Mikhail Taltykin
Finished
۱۸:۳۰
Barashkov Oleg Nikolaevich
۳
۰
Aleksei Konobeev
Finished
۱۸:۳۰
Anton Skoblov
۳
۰
Ildar Davlitshin
Finished
۱۹:۰۰
Sergey Kuzmin
۱
۳
Vladimir Vologzhanin
Finished
۲۰:۰۰
Evgeniy Ilyukhin
۰
۳
Igor Abelmasov
Finished
۲۰:۱۵
Anatoly Batalov
۳
۰
Artem Denisov
Finished
۲۰:۳۰
Mikhail Sverdlov
۲
۳
Aleksandr Fedorov
Finished
۲۰:۳۰
Vladimir Vologzhanin
۰
۳
Mikhail Sverdlov
Finished
۲۱:۰۰
Igor Abelmasov
۱
۱
Igor Kovalev
inprogress
۲۱:۱۵
Ivan Pandur
-
-
Evgeniy Ilyukhin
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Evgeniy Danilov
-
-
Konstantin Barchukov
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sergey Kuzmin
-
-
Mikhail Sverdlov
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Nikita Sukharnikov
-
-
Andrey Vladimirovich Kirilenko
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Vladimir Vologzhanin
-
-
Aleksandr Fedorov
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gennadii Kondratev
-
-
Evgeniy Danilov
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
China
WTT Champions Chongqing Women
I-Ching Cheng
۱
۳
Miwa Harimoto
Finished
۱۵:۱۰
Jihee Jeon
۳
۰
Yangzi Liu
Finished
۱۴:۰۰
Sreeja Akula
۲
۳
Hana Goda
Finished
۰۷:۴۰
Chen Xingtong
۳
۰
Xiaoxin Yang
Finished
۱۶:۲۰
Zhuojia He
۳
۱
Wang Amy
Finished
۰۶:۳۰
Sun Yingsha
۳
۰
Linda Bergstrom
Finished
۰۸:۵۰
Cheonhui Joo
۳
۰
Elizabeta Samara
Finished
۱۰:۰۰
Meng Chen
۳
۰
Prithika Pavade
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
WTT Contender Mendoza, Mixed Doubles
Codina A./Bentancor M.
۲
۳
Ishida C./Strassburger V.
Finished
۲۰:۰۵
Tanaka Y./Nagasaki M.
۳
۰
Molero C./Lorenzo S.
Finished
۱۹:۳۰
Sato L./Rios V.
۳
۱
Callaba N./Marcial A.
Finished
۲۰:۰۵
Robles A./Xiao M.
۳
۰
Sanchi C./Sanchi F.
Finished
۱۹:۳۰
Pistej L./Balazova B.
۳
۰
Iizuka L.K./Watanabe L.
Finished
۱۹:۳۰
Kukulkova T./Deschamps H.
-
-
Cifuentes H./Arguelles C.
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Yang T-Y./Chien T-C.
۱
۳
Karlsson K./Kallberg C.
Finished
۲۰:۰۵
Takahashi G./Teodoro G.
۳
۱
Chitale D. P./Shah M. U.
Finished
۲۰:۰۵
Argentina
WTT Contender Mendoza Women
Altinkaya Sibel
۲
۲
Hsien-Tzu Cheng
inprogress
۲۱:۱۵
Altinkaya Sibel
۳
۱
Brianna Burgos
Finished
۰۰:۰۵
Ema Labosova
۰
۳
Audrey Zarif
Finished
۰۰:۰۵
Hsing-Yin Liu
۳
۱
Camille Lutz
Finished
۲۰:۴۰
Christina Kallberg
۳
۱
Camila Arguelles
Finished
۲۰:۴۰
Sakura Mori
۲
۱
Giorgia Piccolin
inprogress
۲۱:۱۵
Tung-Chuan Chien
-
-
Sabine Winter
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Candela Molero
-
-
Zhang Mo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
Hana Arapovic
-
-
Miyu Nagasaki
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
World
TT-CUP
Szumilas Wladyslaw
۲
۳
Franciszek Jastrzebowski
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Krejci
۳
۱
Martin Boltik
Finished
۰۰:۱۰
Marek Chybinski
۳
۱
Jakub Nowak
Finished
۰۰:۱۵
Dominik Lafek
۳
۱
Martin Topol
Finished
۰۰:۲۰
David Jicha
۱
۳
Tomas Vorisek
Finished
۰۰:۲۵
Seweryn Nagorzanski
۳
۱
Kos Pawel
Finished
۰۰:۳۰
Petr Priscak
۳
۱
Andrei Knazik
Finished
۰۰:۴۰
Filip Cernota
۰
۳
Michal Spalek
Finished
۰۰:۵۵
Marek Dlask
۲
۳
Martin Topol
Finished
۰۰:۵۵
Szumilas Wladyslaw
۲
۳
Tomasz Witkowski
Finished
۰۱:۰۰
Tomas Krejci
۱
۳
Martin Boltik
Finished
۰۱:۲۵
Lukas Vich
۱
۳
Dominik Lafek
Finished
۰۱:۲۵
Filip Cernota
۱
۳
David Jicha
Finished
۰۱:۳۰
Kos Pawel
۱
۳
Denys Kovtanyuk
Finished
۰۱:۳۰
Petr Priscak
۳
۲
Andrei Knazik
Finished
۰۱:۵۵
Michal Spalek
۱
۳
Tomas Vorisek
Finished
۰۲:۰۰
Seweryn Nagorzanski
۱
۳
Franciszek Jastrzebowski
Finished
۰۲:۰۰
Dahua Song
-
-
Louis Lu
Finished
۰۲:۰۵
Jakub Caban
۳
۱
Jerzy Kuzmicz
Finished
۰۲:۳۰
Louis Lu
-
-
Marcin Motyka
Finished
۰۲:۳۵
Emil Michalski
۱
۳
Albert Misztal
Finished
۰۳:۰۰
Dahua Song
۳
۲
Marcin Motyka
Finished
۰۳:۰۵
Mleczko Mateusz
۳
۲
Jerzy Kuzmicz
Finished
۰۳:۳۰
Jakub Caban
۰
۳
Emil Michalski
Finished
۰۴:۰۰
Mleczko Mateusz
۳
۱
Albert Misztal
Finished
۰۴:۳۰
Emil Michalski
۲
۳
Jerzy Kuzmicz
Finished
۰۵:۰۰
Mleczko Mateusz
۳
۲
Emil Michalski
Finished
۰۵:۳۰
Jakub Caban
۲
۳
Albert Misztal
Finished
۰۶:۰۰
Mleczko Mateusz
۳
۲
Jakub Caban
Finished
۰۶:۳۰
Albert Misztal
۰
۲
Jerzy Kuzmicz
inprogress
۰۷:۰۰
Albert Misztal
۱
۳
Emil Michalski
Finished
۰۷:۳۰
Mleczko Mateusz
۳
۰
Jerzy Kuzmicz
Finished
۰۸:۰۰
Karol Sulkowski
۱
۳
Dawid Pelczar
Finished
۰۹:۳۵
Eduardo Gonzales
۱
۳
Hector Saavedra
Finished
۰۹:۴۰
Jaroslav Sprongl
۳
۱
Jakub Rolik
Finished
۰۹:۵۰
Damian Bucko
۱
۳
Bartlomiej Molka
Finished
۱۰:۰۵
Martin Ivan
۳
۰
Miguel Chamorro
Finished
۱۰:۱۰
Jan Hruska
۱
۳
Leska Vojtech
Finished
۱۰:۲۰
Jan Slavicek
۳
۲
Bohuslav Budik
Finished
۱۰:۲۵
Skura Eryk
۱
۳
Dawid Pelczar
Finished
۱۰:۳۵
Sancho Libre
۰
۳
Hector Saavedra
Finished
۱۰:۴۰
Jaroslav Sprongl
۱
۳
Leska Vojtech
Finished
۱۰:۵۰
Srnka Jan
۱
۳
Radek Muller
Finished
۱۰:۵۵
Karol Sulkowski
۱
۳
Damian Bucko
Finished
۱۱:۰۵
Eduardo Gonzales
۰
۳
Martin Ivan
Finished
۱۱:۱۰
Jakub Rolik
۱
۳
Jan Hruska
Finished
۱۱:۲۰
Jan Slavicek
۰
۳
Radek Muller
Finished
۱۱:۲۵
Skura Eryk
۱
۳
Bartlomiej Molka
Finished
۱۱:۳۵
Sancho Libre
۱
۳
Miguel Chamorro
Finished
۱۱:۴۰
Jaroslav Sprongl
۳
۰
Jan Hruska
Finished
۱۱:۵۰
Bohuslav Budik
۱
۳
Srnka Jan
Finished
۱۱:۵۵
Damian Bucko
۳
۰
Dawid Pelczar
Finished
۱۲:۰۵
Martin Ivan
۲
۳
Hector Saavedra
Finished
۱۲:۱۰
Leska Vojtech
۳
۲
Jakub Rolik
Finished
۱۲:۲۰
Jan Slavicek
۱
۳
Srnka Jan
Finished
۱۲:۲۵
Skura Eryk
۰
۳
Damian Bucko
Finished
۱۲:۳۵
Sancho Libre
۱
۳
Martin Ivan
Finished
۱۲:۴۰
Radek Muller
۱
۳
Bohuslav Budik
Finished
۱۲:۵۵
Jan Hruska
۳
۲
Jakub Rolik
Finished
۱۳:۰۰
Karol Sulkowski
۳
۲
Bartlomiej Molka
Finished
۱۳:۰۵
Eduardo Gonzales
۳
۰
Miguel Chamorro
Finished
۱۳:۱۰
Jan Slavicek
۰
۳
Bohuslav Budik
Finished
۱۳:۳۰
Leska Vojtech
۳
۲
Jaroslav Sprongl
Finished
۱۳:۳۰
Skura Eryk
۳
۱
Karol Sulkowski
Finished
۱۳:۳۵
Sancho Libre
۰
۳
Eduardo Gonzales
Finished
۱۳:۴۰
Martin Novak
۰
۳
Vaclav Nykl
Finished
۱۳:۵۰
Radek Muller
۳
۲
Srnka Jan
Finished
۱۴:۰۰
Bartlomiej Molka
۳
۲
Dawid Pelczar
Finished
۱۴:۰۵
Miguel Chamorro
۲
۳
Hector Saavedra
Finished
۱۴:۱۰
Svoboda Vladimir
۳
۲
Petr Libovicky
Finished
۱۴:۲۰
Ruzicka Josef
۳
۱
Petr Semrad
Finished
۱۴:۲۵
Dawid Pelczar
۳
۲
Skura Eryk
Finished
۱۴:۴۵
Eduardo Gonzales
۳
۱
Miguel Chamorro
Finished
۱۴:۴۵
Martin Novak
۰
۳
Petr Libovicky
Finished
۱۴:۵۰
Hejda Vaclav Jr.
۳
۱
Sebl Jachym
Finished
۱۴:۵۵
Hector Saavedra
۰
۳
Martin Ivan
Finished
۱۵:۱۵
Bartlomiej Molka
۳
۰
Damian Bucko
Finished
۱۵:۱۵
Vaclav Nykl
۳
۲
Svoboda Vladimir
Finished
۱۵:۲۰
Ruzicka Josef
۳
۲
Sebl Jachym
Finished
۱۵:۲۵
Wenda Krzysztof
۲
۳
Franciszek Jastrzebowski
Finished
۱۵:۳۵
Martin Novak
۳
۲
Svoboda Vladimir
Finished
۱۵:۵۰
Petr Semrad
۳
۰
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۵:۵۵
Karol Guzy
۲
۳
Denys Kovtanyuk
Finished
۱۶:۰۵
Petr Libovicky
۲
۳
Vaclav Nykl
Finished
۱۶:۲۰
Ruzicka Josef
۳
۲
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۶:۲۵
Wenda Krzysztof
۳
۲
Denys Kovtanyuk
Finished
۱۶:۳۵
Sebl Jachym
۰
۳
Petr Semrad
Finished
۱۶:۵۵
Svoboda Vladimir
۰
۳
Martin Novak
Finished
۱۷:۰۰
Grzegorz Papciak
۳
۰
Franciszek Jastrzebowski
Finished
۱۷:۰۵
Hejda Vaclav Jr.
۳
۰
Sebl Jachym
Finished
۱۷:۳۰
Vaclav Nykl
۱
۳
Petr Libovicky
Finished
۱۷:۳۰
Leszek Maduzia
۳
۱
Grzegorz Papciak
Finished
۱۷:۳۵
Gonzalo Rodriguez
۳
۲
Sanchez Juan A
Finished
۱۷:۴۰
Pistora Josef
۰
۳
Zbynek Vyskocil
Finished
۱۷:۵۰
Ruzicka Josef
۳
۱
Petr Semrad
Finished
۱۸:۰۰
Karol Guzy
۱
۳
Leszek Maduzia
Finished
۱۸:۰۵
Guillermo Sanchez
۱
۳
David Del Olmo
Finished
۱۸:۱۰
Petr Litomisky
۲
۳
Petr Vrastil
Finished
۱۸:۱۰
Daniel Zelezny
۱
۳
Zdenek Macek
Finished
۱۸:۲۰
Vit Benak
۲
۳
Ezr Vaclav
Finished
۱۸:۲۵
Wenda Krzysztof
۱
۳
Grzegorz Papciak
Finished
۱۸:۳۵
Pavel Vyvial
۱
۳
David Nosek
Finished
۱۸:۴۰
Pistora Josef
۳
۱
Zdenek Macek
Finished
۱۸:۵۰
Martin Stusek
۰
۳
Jan Zajicek
Finished
۱۸:۵۵
Leszek Maduzia
۱
۳
Denys Kovtanyuk
Finished
۱۹:۰۵
Sanchez Juan A
۱
۳
Guillermo Sanchez
Finished
۱۹:۱۰
Petr Litomisky
۰
۳
David Nosek
Finished
۱۹:۱۰
Zbynek Vyskocil
۰
۳
Daniel Zelezny
Finished
۱۹:۲۰
Vit Benak
۱
۳
Jan Zajicek
Finished
۱۹:۲۵
Karol Guzy
۳
۱
Franciszek Jastrzebowski
Finished
۱۹:۳۵
Gonzalo Rodriguez
۳
۲
Guillermo Sanchez
Finished
۱۹:۴۰
Petr Vrastil
۳
۰
Pavel Vyvial
Finished
۱۹:۴۰
Pistora Josef
۰
۳
Daniel Zelezny
Finished
۱۹:۵۰
Ezr Vaclav
۰
۳
Martin Stusek
Finished
۱۹:۵۵
Wenda Krzysztof
۲
۳
Leszek Maduzia
Finished
۲۰:۰۵
Petr Litomisky
۲
۳
Pavel Vyvial
Finished
۲۰:۱۰
Zdenek Macek
۳
۲
Zbynek Vyskocil
Finished
۲۰:۲۰
Vit Benak
۳
۱
Martin Stusek
Finished
۲۰:۲۵
Karol Guzy
۳
۰
Grzegorz Papciak
Finished
۲۰:۳۵
David Nosek
۱
۳
Petr Vrastil
Finished
۲۰:۴۰
Guillermo Sanchez
۳
۱
Sanchez Juan A
Finished
۲۰:۴۰
Jan Zajicek
۲
۳
Ezr Vaclav
Finished
۲۰:۵۵
Zbynek Vyskocil
۳
۲
Pistora Josef
Finished
۲۱:۰۰
Denys Kovtanyuk
۳
۰
Franciszek Jastrzebowski
Finished
۲۱:۰۵
Pavel Vyvial
۳
۲
Petr Litomisky
Finished
۲۱:۲۰
Zdenek Macek
۱
۳
Daniel Zelezny
Finished
۲۱:۳۰
Wenda Krzysztof
۱
۳
Karol Guzy
Finished
۲۱:۳۵
Vit Benak
۱
۱
Martin Stusek
inprogress
۲۱:۴۵
Petr Vrastil
۱
۰
David Nosek
inprogress
۲۱:۵۰
Marek Dlask
۱
۰
Jakub Mach
inprogress
۲۱:۵۰
Czech Republic
TT Star Series
Radim Bako
۰
۳
Adam Szudi
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Konecny
۳
۲
Ondrej Kveton
Finished
۰۰:۳۰
Akito Itagaki
۳
۲
Mattias Mongiusti
Finished
۰۹:۳۰
Max Hedbom
۰
۳
Anton Limonov
Finished
۱۰:۰۰
Allegranza Giacomo
۰
۳
Eusebio Vos
Finished
۱۰:۳۰
Barry Berben
۲
۳
Simon Belik
Finished
۱۱:۰۰
Akito Itagaki
۲
۳
Anton Limonov
Finished
۱۱:۳۰
Max Hedbom
۳
۲
Allegranza Giacomo
Finished
۱۲:۰۰
Barry Berben
۳
۰
Mattias Mongiusti
Finished
۱۲:۳۰
Eusebio Vos
۱
۳
Simon Belik
Finished
۱۳:۰۰
Akito Itagaki
۱
۳
Allegranza Giacomo
Finished
۱۳:۳۰
Barry Berben
۲
۳
Anton Limonov
Finished
۱۴:۰۰
Mattias Mongiusti
۳
۰
Simon Belik
Finished
۱۴:۳۰
Max Hedbom
۱
۳
Eusebio Vos
Finished
۱۵:۰۰
Viktor Yefimov
۳
۲
Adam Szudi
Finished
۱۷:۳۰
Radim Bako
۲
۳
Martin Koblizek
Finished
۱۸:۰۰
Oleksandr Tymofieiev
۲
۳
Ondrej Kveton
Finished
۱۹:۰۰
Viktor Yefimov
۳
۱
Martin Koblizek
Finished
۱۹:۳۰
Radim Bako
۱
۳
Tomas Konecny
Finished
۲۰:۰۰
Oleksandr Tymofieiev
۰
۳
Adam Szudi
Finished
۲۰:۳۰
Viktor Yefimov
۰
۳
Tomas Konecny
Finished
۲۱:۳۰
Oleksandr Tymofieiev
۳
۰
Martin Koblizek
Finished
۲۲:۰۰
Adam Szudi
۰
۱
Ondrej Kveton
inprogress
۲۲:۳۰
World
Ping Pong Point
Volodymyr Andrievskiy
۳
۱
Goncharov Oleksandr
Finished
۰۸:۱۷
Skorokhod Sergiy
۳
۱
Volodymyr Kononikhin
Finished
۰۸:۴۷
Zhukov Sviatoslav
۰
۳
Goncharov Oleksandr
Finished
۰۹:۱۷
Volodymyr Andrievskiy
۳
۲
Skorokhod Sergiy
Finished
۰۹:۴۷
Zhukov Sviatoslav
۰
۳
Volodymyr Kononikhin
Finished
۱۰:۱۷
Skorokhod Sergiy
۳
۲
Goncharov Oleksandr
Finished
۱۰:۴۷
Volodymyr Andrievskiy
۲
۳
Volodymyr Kononikhin
Finished
۱۱:۱۷
Zhukov Sviatoslav
۰
۳
Skorokhod Sergiy
Finished
۱۱:۴۷
Volodymyr Kononikhin
۲
۳
Goncharov Oleksandr
Finished
۱۲:۱۷
Zhukov Sviatoslav
۲
۳
Volodymyr Andrievskiy
Finished
۱۲:۴۷
Goncharov Oleksandr
۳
۰
Volodymyr Kononikhin
Finished
۱۳:۲۵
Skorokhod Sergiy
۳
۲
Volodymyr Andrievskiy
Finished
۱۳:۵۵
Oleksandr Leonenko
۰
۳
Bezkrovnyi Oleh
Finished
۱۵:۱۷
Ivan Gayday
۲
۳
Roiland Dmytro
Finished
۱۵:۴۷
Oleksandr Leonenko
۱
۳
Roiland Dmytro
Finished
۱۶:۱۷
Ivan Gayday
۳
۱
Bezkrovnyi Oleh
Finished
۱۶:۴۷
Oleksandr Leonenko
۰
۳
Ivan Gayday
Finished
۱۷:۱۷
Roiland Dmytro
۰
۳
Bezkrovnyi Oleh
Finished
۱۷:۴۷
Ivan Gayday
۱
۳
Oleksandr Leonenko
Finished
۱۸:۱۷
Bezkrovnyi Oleh
۳
۱
Roiland Dmytro
Finished
۱۸:۴۷
Bezkrovnyi Oleh
۳
۱
Ivan Gayday
Finished
۱۹:۱۷
Roiland Dmytro
۰
۳
Oleksandr Leonenko
Finished
۱۹:۴۷
Bezkrovnyi Oleh
۲
۳
Oleksandr Leonenko
Finished
۲۰:۱۷
Roiland Dmytro
۳
۱
Ivan Gayday
Finished
۲۰:۴۷
Belarus
Liga Pro
Alexandr Kerner
۳
۲
Sergei Gus
Finished
۰۹:۰۰
Sergei Gus
۲
۳
Dmitrii Kulesha
Finished
۱۰:۰۰
Dmitrii Kulesha
۳
۱
Alexandr Kerner
Finished
۱۰:۳۰
Dmitrii Romanenko
۳
۱
Vitaly Lyalkov
Finished
۱۲:۳۰
Ruslan Shafiev
۰
۳
Bokovoi Iurii Gennadevich
Finished
۱۳:۰۰
Vitaly Lyalkov
۰
۳
Ruslan Shafiev
Finished
۱۳:۳۰
Dmitrii Romanenko
۳
۲
Ruslan Shafiev
Finished
۱۴:۳۰
Vitaly Lyalkov
۱
۳
Bokovoi Iurii Gennadevich
Finished
۱۵:۰۰
Evgenii Gilenkov
۳
۱
Kiriil Skochelenkov
Finished
۱۶:۲۰
Vladimir Koshel
۳
۰
Alexey Kulesh
Finished
۱۷:۰۰
Kiriil Skochelenkov
۱
۳
Vladimir Koshel
Finished
۱۷:۳۰
Alexey Kulesh
۱
۳
Evgenii Gilenkov
Finished
۱۷:۵۰
Evgenii Gilenkov
۲
۳
Vladimir Koshel
Finished
۱۸:۲۰
Kiriil Skochelenkov
۳
۱
Alexey Kulesh
Finished
۱۹:۰۰
Artem Sergeevich Los
۲
۳
Mukhorovskii Vladimir
Finished
۲۰:۳۰
Mukhorovskii Vladimir
۳
۰
Viktor Smirnov
Finished
۲۱:۳۰
Argentina
WTT Contender Mendoza Women, Doubles
Marcial A./Iwasa A.
-
-
Liao I./Zhang M.
بازی شروع نشده است
۲۱:۵۰
Kano S./Strassburger V.
-
-
Watanabe L./Takahashi G.
بازی شروع نشده است
۲۱:۵۰
Zhang S./Schreiner F.
-
-
Labosova E./Kukulkova T.
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۵